V ogorčenem boju v Kranju prevladali Hopsi

Sinoči je v središču Gorenjske potekala nova tekma zadnjega kroga pokala Spar, na kateri sta se pomerili moštvi Triglava in Hopsov. Po razburljivih štiridesetih minutah igre so zmago slavili gostje, ki so gostitelje premagali z 88:79.

(foto: KZS)

Uvodno četrtino so bolje začeli Polzelani in po desetih minutah igre (19:30) je že kazalo, da bodo Hopsi prišli do visoke zmage. A Kranjčani se niso predali, s požrtvovalno in borbeno igro so v naslednjih dveh četrtinah povsem izničili prednost gostov, semafor pa je pred zadnjo četrtino kazal izenačen rezultat 67:67.

V zadnjih desetih minutah rednega dela igre so gostitelji poskusili preobrat kronati z zmago, a se jim je poskus izjalovil, Polzelani pa so dosegli še 21 točk in zmagali z 88:79.